Głosuj na projekt "Ster na zmiany" w plebiscycie "Gazety Wyborczej"

 ster

  

Głosujcie na nasz projekt "Ster na zmiany", który realizujemy wspólnie z GOPS w Sierakowicach w plebiscycie "Pomorskie Sztormy 2017" w kategorii pomorskie euroinspiracje

 Warto zagłosować na nasz projekt „STER na ZMIANY” realizowany w partnerstwie z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Sierakowicach, który skierowaliśmy do bezrobotnych kobiet z małych miejscowości, zagrożonych ubóstwem i wykluczeniem społecznym. Stwarzamy warunki do poznania siebie i swoich potrzeb, uruchomienia zasobów, które zostały z różnych powodów uśpione, po to, aby zmotywować do działania na rzecz zmiany, rozwoju i wzięcia współodpowiedzialności za efekt tej zmiany. Pokazujemy jak trzymać STER w rękach, dając przestrzeń do samodzielnego wyboru kierunku rozwoju osobistego, zawodowego i społecznego, a tym samym odnalezienia swojego miejsca na ziemi.

W ramach oferowanego wsparcia realizujemy wyjazdy motywacyjne, szkolenia z kompetencji tzw. „miękkich”, indywidualną pracę z doradcą zawodowym i psychologiem, kursy zawodowe i staże. Wiedząc, że każda zmiana wymaga wsparcia w szczególności najbliższego otoczenia, w naszym projekcie stawiamy na indywidualną pracę psychologa z całą rodziną w miejscu bezpiecznym, czyli w domu, a także zapraszamy całe rodziny na wspólne wyjazdy, gdzie pod okiem animatorów teatralnych i psychologów uczymy jak aktywnie spędzać czas z dziećmi, wychowywać oraz wspierać się na różnych etapach życia.

http://www.pomorskiesztormy.pl/#BoxLokTrojImg

 

ster loga